Коли копати колодязь? Де копати? Скільки за часом займе будівництво? Мабуть, це найбільш поширені запитання

Існує думка, що колодязь взимку копати не можна і найкраща пора року для цього - літо і осінь. Насправді це не так. Давайте розберемося, яка пора року найбільш вдала для копання колодязя.

Криницю можна копати в будь-який час року, за винятком весняної пори(але і весною бувають винятки), коли рясні талі води не дають можливості зайти в грунт і дійти до чистих водоносних горизонтів. Колодязі, викопані взимку, служать довго і виходять по-справжньому багатими по відношенню до обсягу і якості води!

Копання, чищення криниць в будь-яку пору року Рівне та Рівненська область.

068-758-41-27 Слава

Копання криниць зимою Рівненська область

Тепла пора, довгий світловий день і інші зручності для будівництва багатьох об'єктів - колодязів, будинків і так далі, викликають величезний ажіотаж в літню пору року. Часом шикуються черги за колодязями. Насправді, якщо судити по порі року, то лише навесні будівництво колодязів стає найскладнішим, так як в період танення снігу тримається високий рівень грунтових вод. Щоб не допустити такої прикрої помилки, необхідно почекати суху погоду або дочекатися заморозків.

Але взимку всі «йдуть в сплячку», нікому не хочеться в холодну погоду їхати на дачу, чистити замети і затівати будівництво. Вам і необов'язково бути присутнім на ділянці під час копання криниці, однієї зустрічі з нашими майстрами достатньо. У більшості випадків і житло бригаді надавати не потрібно, так як бригада прибуває на місце проведення робіт на особистому транспорті, працює цілий день і їде, а після відпочинку приїжджає рано вранці і знову приступає до роботи.

Час будівництва колодязя залежить від його глибини і складності грунту, найчастіше неглибокі колодязі будуються від 2 до 4 днів. За великим рахунком будувати криницю взимку - справа складна і нелегка, так як це холодна пора для бригади. Але є і плюс в цій нелегкій справі - при копанні саме глибокого колодязя взимку, майстри не потребують подачі додаткового кисню на дно колодязя, взимку на дні колодязя температура плюсова, і повітря більш щільне через мінусову температуру над колодязем. Також взимку створюються додаткові сприятливі умови для копки як глибоких, так і неглибоких колодязів - земля промерзає в середньому на метр і не дає опадам потрапити в грунт, при цьому створюється «штучна посуха», і роботі бригади не заважає грунтовий рівень води, на відміну від літа, коли цей рівень вище.

Криниці викопаній в зимовий період, влітку пересохнути навряд чи вдасться. «Але як же в такий холод люди будуть працювати?» - запитаєте ви. Все залежить від працьовитості бригади. Навчені багаторічним досвідом роботи з колодязями, в тому числі і в зимову пору року, наші майстри завжди готові трудитися для вас!

Ціни на копку колодязів взимку дешевші, ніж влітку, незважаючи на більш важкі умови.

Підводячи підсумки, хочеться зазначити 4 додаткових переваги будівництва колодязів взимку:

- взимку немає черги на копання криниці, і не доводиться чекати по кілька тижнів;

- в зимовий час від робіт не постраждають газон, квіти, грядки і інші доглянуті місця вашої ділянки;

- взимку тримається найнижчий рівень грунтових вод, саме тому і дрібні, і глибокі криниці виходять глибші, ніж влітку. І навіть найменший приплив води в цю холодну пору року влітку обернеться достатком води в ваш колодязь, і він ніколи не пересохне!

Наші майстри в будь-яку року готові викопати вам криницю.